top of page

Navrhněte úchvatný blog

Na Wix Blogu můžete vybírat z 8 krásných stylů rozvržení. Ať už dáváte přednost vzhledu ve stylu pohlednic nebo chcete mít blog v redakčním stylu, u nás si vybere opravdu každý. V nastavení blogu si vyberte styl, který je pro vás nejlepší.


Například, rozvržení ve stylu dlaždic je populární a pomáhá návštěvníkům snadno najít příspěvky, které je zajímají. Nebo zvolte klasický styl rozvržení s jedním sloupcem, který umožňuje čtenářům skrolovat textem a zobrazit si příspěvky jeden po druhém. Rozvržení ve stylu zobrazení celých příspěvků otevře celý příspěvek s možností nekonečného skrolování.

Každý styl rozvržení má v sobě zabudované nejnovější funkce pro sociální sítě. Čtenáři tak mohou velice jednoduše sdílet příspěvky na sociálních stítích jako je Facebook a Twitter, zobrazit si, kolika lidem se příspěvěk líbí, psát komentáře a další.


Tip:

Míchejte různé styly. Zvolte si jeden styl rozvržení pro hlavní stránku blogu a jiný styl pro stránky s kategoriemi. Styly rozvržení můžete kdykoliv změnit, dokonce i poté, co blog zveřejníte.


Zde je návod jak to udělat:

  1. Přejděte na Nastavení > Kategorie

  2. Klikněte na ikonu s třemi tečkami

  3. Klikněte na Upravit


2 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 commentaire


Nationals pitcher Joe Ross was outdone by means of his dad, Dr. Willie Ross, upon Sunday within just what was the preserve of the calendar year.Whilst the Giants ended up web hosting the Nationals Trevor Bauer Jersey, a lady at Oracle Park started out towards choke upon her food items yet was kept via Dr. Ross, a pediatrician, once he applied the Heimlich maneuver.He acquired a spherical of applause against the group soon after she regurgitated the a few elements of scorching pet dogs.Unusually more than enough https://www.losgearonline.com/brusdar-graterol-jersey, this wasnt the initial season Dr. Ross stored a admirer. He as well after preserve a girl who was discomfort in opposition to a stroke at an novice business inside of San…


J'aime
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page