top of page

Správa blogu přímo z vašich stránek

Správu blogu jsme se pro vás snažili udělat co nejpohodlnější a nejrychlejší!


Nejdříve zveřejněte stránky a poté se přihlaste přímo na stránky z počítače nebo z mobilu.Ujistěte se, že se přihlašujete pod účtem, který používáte na Wixu, abyste se přihlásili jako administrátoři.

Blog a příspěvky můžete spravovat přímo ze stránek. Stačí se jen přihlásit pod Wix účtem.


Nyní jste připraveni psát, upravovat a spravovat příspěvky. Stačí kliknout na Vytvořit příspěvek a poté na Zveřejnit. A je to. Příspěvek je zveřejněn a návštěvníci jej mohou vidět. Navíc můžete také spravovat všechny komentáře k příspěvku – podívejte se, co lidé říkají, co se jim líbí nebo můžete komentáře mazat atd. Pokud právě píšete příspěvek a chcete se k němu vrátit později, můžete si jej uložit jako koncept. Zveřejnit jej můžete kdykoliv, stačí přejít do záložky Můj profil > Koncepty.


4 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment


No matter of what the formal Greatest League Baseball background guide demonstrates, a single issue is guaranteed: Braves hitters ended up extremely not looking at the ball very well upon Sunday.Diamondbacks pitcher Madison Bumgarner permitted no hits inside 7 innings through the instant leg of Sunday doubleheader towards the Braves, tossing an unofficial no-hitter that wont depend inside MLB historical past guide. He didnt wander a batter and struck out 7, with the simply Atlanta foundation runner attaining upon an slip-up inside the minute inning. The Diamondbacks received the activity Cody Poteet Jersey, 5-0.Bumgarnerno-no arrived hrs soon after Zac Gallen virtually pulled off the exact same feat. Gallen took a pseudo-no-hitter into the 6th inning that was harmed up upon…


Like
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page